Для того щоб забронюйте дату вашої зйомки потрібно відправити заявку, і я зв'яжуся з Вами!

Anastasia and Alexander

Wedding in Chernivtsi

Октавіан фотографував наше з чоловіком весілля. Ми залишились дуууже задоволеними не тільки фотографіями, але й самим процесом їх створення. Адже своїм позитивом і гарним настроєм він створив легку навимушену атмосферу на нашому святі. В результаті-живі, щирі і неповторні знімки, які ми не втомлюємось переглядати знову і знову!

Найкращий майстер своєї справи, наш із чоловіком улюблений фотограф!

Julia and Jimmy

Sharm-el sheik. Egypt

Хочу подякувати Октавіану , за чудову спільну роботу , за атмосферу того дня і ті позитивні емоції які ми отримали від зйомки . Ту пристрасть і любов яка у нього є до фотосесій можливо тільки відчути і важко описати словами. Наскільки легко позувати і бути собою поряд з професіоналом . Це справді талант , ловити саме ті моменти . Я рада нашому знайомству. Бажаю процвітання і успіху тобі )

Olesia

Polan,Morskie oko

Thank you once again for my amazing photoshoot, your patience, hard work and your attitude. Every picture is peculiar and unique. It is a big pleasure to work with you. You are very talented photographer and a person with a great amount of ideas. I am very happy that you have supported my decision of having photoshoot in Europe. It was great to work with you and to travel as well.

Start somewhere

Book your memories now