Для того щоб забронюйте дату вашої зйомки потрібно відправити заявку, і я зв'яжуся з Вами!

Feedback

Anastasia and Alexander

Wedding in Chernivtsi

Октавіан фотографував наше з чоловіком весілля. Ми залишились дуууже задоволеними не тільки фотографіями, але й самим процесом їх створення. Адже своїм позитивом і гарним настроєм він створив легку навимушену атмосферу на нашому святі. В результаті-живі, щирі і неповторні знімки, які ми не втомлюємось переглядати знову і знову!

Найкращий майстер своєї справи, наш із чоловіком улюблений фотограф!

Julia and Jimmy

Sharm-el sheik. Egypt

Хочу подякувати Октавіану , за чудову спільну роботу , за атмосферу того дня і ті позитивні емоції які ми отримали від зйомки . Ту пристрасть і любов яка у нього є до фотосесій можливо тільки відчути і важко описати словами. Наскільки легко позувати і бути собою поряд з професіоналом . Це справді талант , ловити саме ті моменти . Я рада нашому знайомству. Бажаю процвітання і успіху тобі )

Olesia

Polan,Morskie oko

Thank you once again for my amazing photoshoot, your patience, hard work and your attitude. Every picture is peculiar and unique. It is a big pleasure to work with you. You are very talented photographer and a person with a great amount of ideas. I am very happy that you have supported my decision of having photoshoot in Europe. It was great to work with you and to travel as well.